فرمانیه، برج پارامیس، واحد ۹۰۳ info@tourhub.travel

۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰

ویزای دیجیتال نومد یونان
یونان

ویزای دیجیتال نومد یونان

دیجیتال نومد به این معنی است که شما تصمیم گرفته اید به جای اینکه زندگی خود را با یک میز اداری بگذرانید، مستقل از موقعیت مکانی شوید. مطمئناً برای یادگیری نحوه انجام آن نیازی به خرید دوره های آموزشی ندارید زیرا این یک شغل نیست بلکه یک سبک زندگی متفاوت است.

 ویزای دیجیتال نومد در یونان 

به عنوان یک فردی که در جستجوی یک کشور جدید برای کار از راه دور است، یونان که پر از جزایر و سواحل زیبا است، یک گزینه عالی است. غذاهای لذیذی دارد و از نظر هنر و ادبیات غنی است. یونان، زادگاه بازی‌های المپیک، فلسفه، پزشکی غربی و علم، دلایل کافی برای تبدیل شدن به مقصد بعدی سفر شما را ارائه می‌کند.

با ویزای دیجیتال نومد یونان می توانید یک سال در یونان بمانید و از مزایای این کشور بهره مند شوید. می توانید از هوای آفتابی، قیمت های پایین و مناظر زیبا لذت ببرید.

با این نوع ویزا  می توانید از راه دور برای هر کارفرمای ثبت شده در خارج از یونان کار کنید. ویزای دیجیتال نومد یونان شما در ابتدا یک سال اعتبار دارد.

از آنجایی که یونان بخشی از منطقه شینگن است، هر کسی که ویزا داشته باشد به 26 کشور اروپایی بدون ویزا دسترسی خواهد داشت. با این حال، توجه به این نکته مهم است که شما باید حداقل شش ماه را در طول مدت ویزای خود در یونان بگذرانید.

ویزای دیجیتال نومد مناسب چه کسانی است ؟

 این ویزا مناسب است  برای  شهروندان کشورهای خارجی که خود اشتغال هستند، مشاغل آزاد یا کارمندانی هستند که از راه دور با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات با کارفرمایان یا مشتریان خارج از یونان کار می کنند. این شهروندان این امکان را دارند که درخواست ویزای ملی (ویزا نوع D) را داشته باشند.

واجد شرایط بودن برای ویزای دیجیتال نومد یونان

برای واجد شرایط بودن برای ویزای دیجیتال نومد یونان، باید معیارهای واجد شرایط بودن زیر را داشته باشید:

شما باید شهروند غیر اتحادیه اروپا باشید.

شما باید ثابت کنید که یک به عنوان  یک دیجیتال نومد کار می کنید .

شما باید ثابت کنید که با استفاده از فناوری مخابرات کار خواهید کرد.

شما با یک شرکت ثبت شده در خارج از یونان قرارداد کار دارید.

شما باید حداقل 3500 یورو حقوق ماهیانه داشته باشید.

مزایای ویزای دیجیتال  نومد یونان

اتصال به اینترنت خوب

 داشتن اینترنت خوب برای شما بسیار مهم است. شما می توانید اینترنت را در محل خود نصب کنید یا می توانید از وای فای رایگان بسیاری از کافه ها استفاده کنید.

مالیات کم 

می توانید 50٪ معافیت مالیاتی بر درآمد خود برای هفت سال اول درخواست کنید.

آب و هوای خوب

 هوای یونان خوب است زیرا روزهای آفتابی بیشتری نسبت به روزهای ابری دارد. بهار و پاییز با دمای ملایم خود لذت بخش هستند.

زندگی مقرون به صرفه 

یونان نسبتاً ارزان است، بنابراین می توانید با حقوق متوسط ​​زندگی راحتی داشته باشید. شما می توانید خانه ای را با حدود 600 یورو اجاره کنید.

یک کشور امن 

نرخ جرم و جنایت در یونان پایین است، بنابراین کشوری بسیار امن برای زندگی است.

غذاهای یونانی

 یکی از بهترین دلایلی است که چرا باید یونان را برای کار از راه دور انتخاب کنید. می‌توانید موساکا، جاجیکی و پاستیچیو معروف یونانی را در کنار سایر غذاهای خوشمزه امتحان کنید.

مناظر زیبا 

 یونان به دلیل مکان های دیدنی زیبای خود مانند میکونوس، سانتورینی، کوه المپوس و غیره محبوب است.

مردم دوستانه

 یونانی ها بسیار دوستانه شناخته می شوند. آنها در رده بندی های مختلف نشان داده اند که جزو دوستانه ترین کشورها هستند.

آیا می توانم اعضای خانواده ام را با ویزا دیجیتال نومد  به یونان  بیاورم؟

شما می توانید اعضای خانواده خود را با ویزای دیجیتال نومد به یونان بیاورید. آنها می توانند به اندازه شما در یونان زندگی کنند. اعضای خانواده ای که می توانید بیاورید عبارتند از:

همسر شما.

فرزندان شما که زیر 18 سال سن دارند.

فرزندان بالای 18 سال شما که به دلیل مالی یا پزشکی به شما وابسته هستند.

تمدید ویزای دیجیتال  نومد یونان

در ابتدا اعتبار ویزا یک سال است و امکان تمدید آن برای یک سال دیگر خواهد بود. با این حال، شما باید قبل از انقضای ویزای خود مجددا درخواست دهید.

مالیات برای دیجیتال نومد در یونان

اگر کمتر از شش ماه را در یونان به عنوان دیجیتال نومد کار می کنید، نیازی به پرداخت مالیات ندارید. با این حال، پس از شش ماه، شما باید مالیات بپردازید. طبق قوانین یونان، نیمی از درآمد ماهانه شما مشمول مالیات نخواهد بود. این برای شما به عنوان یک دیجیتال نومد برای هفت سال اول شما صدق می کند.

چه کسانی می توانند برای ویزای دیجیتال نومد یونان درخواست دهند،الزامات به شرح زیر است:

پاسپورت معتبر داشته باشید.

درآمد حداقل 3500 یورو در ماه

درآمد 4200 یورو در ماه در صورت همراه داشتن همسر

درآمد 4830 یورو در ماه در صورت همراه داشتن همسر و یکی از افراد وابسته

مدرکی دال بر کار از راه دور داشته باشید

سابقه کیفری پاکی داشته باشید

داشتن مدرک بیمه درمانی

آدرس محل اقامت داشته باشید

مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای دیجیتال نومد  در یونان

کپی پاسپورت

عکس پاسپورت

اثبات کار از راه دور

اثبات درآمد

بررسی سوابق کیفری

گواهی بیمه سلامت

گواهی پزشکی سلامت خوب

آدرس محل اقامت در یونان

چه کسانی می توانند برای ویزای دیجیتال نومد درخواست دهند؟

ویزای دیجیتال نومد یونان برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا که مایل به کار از راه دور در یونان هستند طراحی شده است. به این معنی که شهروندان اتحادیه اروپا (EU)، منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و منطقه شنگن نمی توانند برای DNV یونان درخواست دهند.

ویزای دیجیتال نومد یونان برای چه مدت اعتبار دارد؟

هنگامی که با موفقیت ویزای دیجیتال نومد جدید خود را برای کار از راه دور دریافت کردید، به مدت 1 سال معتبر خواهد بود. پس از آن، می توانید ویزای خود را برای یک سال دیگر تمدید کنید که مجموعا حداکثر 2 سال است.

زمان پردازش ویزای دیجیتال نومد در یونان چقدر است؟

هنگامی که ویزای دیجیتال نومد یونان خود را ارسال کردید، ظرف 10 روز بازخورد دریافت خواهید کرد. پس از تایید، ویزای شما توسط وزارت مهاجرت و پناهندگی یونان صادر می شود. دولت مشخص نمی کند که چقدر طول می کشد تا ویزای شما صادر شود,  می توانید انتظار داشته باشید که ویزای خود را ظرف یک ماه دریافت کنید.

مزایای کار به عنوان یک دیجیتال نومد در یونان چیست؟

دریافت ویزای دیجیتال  نومد برای یونان نسبتا آسان است که به شما اجازه زندگی و کار در یونان و سفر آزادانه در منطقه شینگن را می دهد. یونان دارای جزایری زیبا است و برخی از مهم ترین مکان های تاریخی جهان را در خود جای داده است. غذاهای خوشمزه و مردمی مهمان نواز وخونگرم دارد . به عنوان یک دیجیتال نومد ، ممکن است واجد شرایط کاهش مالیات 50٪ نیز باشید.

آیا برای ویزای دیجیتال نومد یونان شرط حضور وجود دارد؟

اگر با ویزای دیجیتال نومد در یونان اقامت داشته باشید، نمی توانید بیش از شش ماه متوالی در طول مدت ویزای خود کشور را ترک کنید وگرنه باطل می شود.

آیا در صورت داشتن ویزای توریستی می توانم برای ویزای دیجیتال نومد یونان اقدام کنم؟

زمانی که با ویزای توریستی در یونان هستید، می توانید درخواست ویزای دیجیتال  نومد خود را در یونان انجام دهید. با این حال، درخواست شما باید قبل از انقضای ویزای توریستی شما تایید شود.

آیا اعضای خانواده من می توانند از راه دور در یونان کار کنند؟

بله آنها همچنین واجد شرایط کار از راه دور در هنگام اقامت در این کشور هستند و همچنین ممکن است مجاز به جستجوی کار محلی باشند. با این حال، درآمد محلی آنها نمی تواند به حداقل درآمد ماهانه واجد شرایط شما برای ویزا کمک کند.

آیا ویزای دیجیتال نومد یونان منجر به اقامت دائم می شود؟

اتباع خارجی قبل از واجد شرایط شدن برای اقامت دائم باید هفت سال در یونان اقامت داشته باشند. ویزای دیجیتال نومد اقامت اولیه تا دو سال را ارائه می دهد که می تواند برای دو سال دیگر تمدید شود. در حالی که این به خودی خود برای اقامت دائم کافی نیست، زمان صرف شده برای ویزای دیجیتال نومد می تواند به الزامات اقامت کمک کند.

چگونه می توانم از پرداخت مالیات بر روی ویزای دیجیتال نومد یونان اجتناب کنم؟

برای اجتناب از پرداخت مالیات در یونان به عنوان یک دیجیتال نومد باید کمتر از شش ماه در این کشور اقامت داشته باشید. پس از شش ماه شما مقیم مالیاتی در نظر گرفته می شوید.