فرمانیه، برج پارامیس، واحد ۹۰۳ info@tourhub.travel

۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰

ویزای دیجیتال نومد پرتغال
پرتغال

ویزای دیجیتال نومد پرتغال

آیا از کار کردن در محل کار اداری خود در همان مکان قدیمی خسته شده اید؟ یا روزهای محدود مرخصی از محل کار شما را ناراحت میکند؟ اگر به دنبال تغییر مورد نیاز در زندگی روزمره خود هستید، پرتغال یکی از بهترین کشورها برای شما است و یک مقصد محبوب برای کار کردن از راه دور است.پرتغال اخیراً ویزای دیجیتال نومد خود را اعلام کرده است تامتخصصان ماهر کار از راه دور را برای نقل مکان به این کشور زیبا تا یک سال جذب کند و به شما امکان می دهد به عنوان یک فریلنسر خود اشتغال یا صاحب کسب و کار آنلاین کار کنید.

ویزای دیجیتال نومد پرتغال

 دیجیتال نومد ، کار کردن از راه دور است که به کشورهای مختلف سفر و کار می کنند و آنها اغلب سبک زندگی عشایری دارند و از فناوری برای تکمیل مسئولیت های کاری خود استفاده می کنند و با استفاده از دستگاه‌های خود، مانند تلفن‌های هوشمند و لپ‌تاپ‌ها، می‌تواند در کافی‌شاپ‌ها، کتابخانه‌های عمومی یا حتی به راحتی در خانه کار کنند.

علاوه بر این، کار از راه دور و خوداشتغالی بسیار  محبوب است زیرا شما فرصت دیدن بسیاری از کشورهای مختلف را دارید.

ویزای دیجیتال نومد نوع خاصی از ویزا است که به خارجی ها اجازه می دهد تا به طور قانونی در پرتغال بمانند و در این کشور زندگی کنند، به خصوص در حین انجام کارهای از راه دور.ویزای دیجیتال نومد پرتغال برای فریلنسرها، یوتیوبرها، بلاگرها یا هر کسی که از خانه کار می کند، مناسب است .

پرتغال دارای بالاترین شاخص صلح جهانی در اروپا است و بیش از 300 روز در سال آفتاب می گیرد. این ترکیب آن را به کشوری برای بازدید و ایده آل برای تبدیل شدن به مقصدی برای دیجیتال  نومد تبدیل کرده است . مناظر خیره کننده اشتیاق شما را برای چیزهای بیشتر فراهم می کند و فرصت های فراوانی برای کشف شگفتی های آن وجود دارد. پرتغال با ترکیب کار و اوقات فراغت در پس زمینه مناظر زیبا، محیط مناسبی را برای شکوفایی دیجیتال نومد ارائه می دهد. اینترنت پرسرعت، فضاهای کار مشترک، و جامعه مهاجران پر جنب و جوش، آن را به پناهگاهی برای کسانی تبدیل کرده است که به دنبال تعادل بین کار و زندگی هستند.

ویزای دیجیتال نومد ، که در 30 اکتبر 2022 معرفی شد، دنیایی از فرصت ها را برای خارجی هایی که به دنبال زندگی و کار قانونی در پرتغال هستند، باز می کند. این ویزای ویژه شما را قادر می سازد از راه دور کار کنید، چه به عنوان یک کارمند با قرارداد کاری و چه به عنوان یک حرفه ای مستقل، به مشتریان یا شرکت هایی که در خارج از پرتغال هستند خدمات ارائه می دهند. ترکیبی عالی از کار و اوقات فراغت را در این بهشت ​​زیبا تجربه کنید.

این ویزا مخصوصاً برای اتباع خارج از اتحادیه اروپا طراحی شده است و اگر شرکتی شما را در خارج از پرتغال استخدام کرده باشد یا شما خوداشتغال بوده باشید به شما کمک خواهد کرد.

چه کسانی واجد شرایط برای ویزای دیجیتال نومد پرتغال هستند:

افرادی که خارج از اتحادیه اروپا و EEA هستند می توانند برای ویزای دیجیتال نومد پرتغال درخواست دهند. همچنین باید درآمدی داشته باشید که 4 برابر حداقل دستمزد پرتغال باشد، بنابراین 3040 یورو در ماه. علاوه بر این، شما باید در یک شرکت خارج از پرتغال استخدام شوید یا خود اشتغال باشید.

بهترین چیز در مورد Digital Nomad Visa این است که به اعضای خانواده اجازه می دهد متقاضی اصلی را همراهی کنند.  

ویزای اقامت موقت پرتغال برای اقامت تا 1 سال معتبر است و قابل تمدید است.

مدارک مورد نیاز برای ویزای دیجیتال نومد پرتغال: 

پاسپورت معتبر

گواهی بیمه درمانی 

 گواهی سوپیشینه 

 مدارک قرارداد کاری و اثبات درآمد

مزایای ویزای دیجیتال نومد پرتغال

دسترسی آسان به سایر کشورهای اتحادیه اروپا

می توانید از سفر بدون ویزا به کشورهای حوزه شینگن لذت ببرید. علاوه بر این، شما این فرصت را دارید که هر یک از مقاصد هیجان انگیز اروپایی را ببینید و تجربه کنید.

فرهنگ و تاریخ پرتغال

یکی از چیزهایی که پرتغال ارائه می دهد، تاریخ و فرهنگ غنی آن است. از معماری زیبا و فرهنگ شگفت انگیز پرتغال الهام بگیرید. مطمئناً در زمانی که مشغول کار از راه دور خود هستید، خلاقیت را القا می کند.

هزینه پایین زندگی

یکی از مهمترین مزایای پرتغال هزینه پایین زندگی آن است. در نتیجه، پرتغال در مقایسه با سایر مقاصد در سراسر جهان مقرون به صرفه است، و آن را به مقصد برتر برای مشاغل آزاد، کارکردن از راه دور و بازنشستگان تبدیل می کند.

شرایط آب و هوایی عالی

Digital Nomad می تواند در تمام آفتابی که پرتغال در طول سال ارائه می دهد استراحت کند. پس از اتمام تمام کارهای خود، به لطف آب و هوای باورنکردنی پرتغال، می توانید از بسیاری از فعالیت های بیرونی لذت ببرد.

وای فای سریع و فضاهای همکاری عالی

برای هر Digital Nomad، اینها 2 عامل تعیین کننده هستند. علاوه بر این، پرتغال دارای اتصالات وای فای قابل اعتماد و فضاهای کاری متعدد است که آن را به مقصد برتر برای دیجیتال نومد تبدیل می کند.

مزایای مالیاتی

ساکنان جدید پرتغال می توانند برای رژیم مالیاتی NHR این کشور درخواست دهند که مالیات بر درآمد را به مدت ده سال 20٪ تعیین می کند. این یک کاهش گسترده مالیاتی است، به ویژه در اروپا، و آن را به یکی از بهترین مکان ها برای دیجیتال نومد تبدیل می کند که می خواهند بار مالیاتی خود را تا حد امکان کاهش دهند.

 جامعه خارجی قوی

می توانند به راحتی با سایر مسافران در بسیاری از شهرهای پرتغال مانند لیسبون، پورتو و براگا ارتباط برقرار کنند.

آنها یک روستای دیجیتال  نومد در مادیرا دارند. این برای هر کسی که خواهان یک انجمن آماده و مزایای منحصر به فرد است عالی است.

غذاهای متنوع

 غذاهای محلی متنوع و رستوران های بین المللی، به ویژه در لیسبون، کار شما  را برای انتخاب غذا راحت میکند. 

آیا دیجیتال نومد در پرتغال مالیات می پردازند؟

اگر بیش از 183 روز در سال در پرتغال بمانید، ممکن است مقیم مالیاتی در نظر گرفته شوید. در این شرایط، ممکن است مجبور شوید بر درآمد جهانی خود مالیات بپردازید. با این حال، ممکن است از طریق طرح مالیاتی NHR پرتغال واجد شرایط مالیات ویژه باشید.

چرا پرتغال بهترین مکان برای کار به عنوان یک دیجیتال نومد است؟

پرتغال بهترین مکان برای کار به عنوان یک دیجیتال نومد است زیرا برخی از سریع ترین سرعت های اینترنت اروپا را در کنار مقاصد متنوع و زیبا از شهر پر جنب و جوش لیسبون تا جزیره گرمسیری زیبای مادیرا دارد. پرتغال همچنین زیرساخت خوبی برای دیجیتال نومد دارد، از جمله بسیاری از کافه‌های مناسب برای لپ‌تاپ، فضاهای کار مشترک، و رویدادهای شبکه‌های کارآفرینی.

سرعت اینترنت در پرتغال چگونه است؟

سرعت اینترنت در پرتغال به خصوص در شهرهای بزرگ و جزیره مادیرا به طور کلی بسیار خوب است. در حال حاضر، بالاترین سرعت اینترنت در پرتغال 1 گیگابیت بر ثانیه است.

اگر قبلاً در پرتغال هستم آیا می توانم برای ویزای دیجیتال نومد درخواست کنم؟

خیر،برای درخواست ویزای دیجیتال  نومد باید پرتغال را ترک کنید.

بنابراین، شما باید به کشوری بروید که در آن ساکن هستید یا در آن مجوز اقامت دارید و در کنسولگری پرتغال در آنجا درخواست دهید.

اگر قبلاً در پرتغال هستم آیا می توانم برای ویزای دیجیتال نومد درخواست کنم؟

برای درخواست ویزای دیجیتال  نومد باید پرتغال را ترک کنید.

بنابراین، شما باید به کشوری بروید که در آن ساکن هستید یا در آن مجوز اقامت دارید و در کنسولگری پرتغال در آنجا درخواست دهید

آیا خانواده ام می توانند برای ویزای دیجیتال نومد با من درخواست دهند؟

بله شما می توانید برای همسر و فرزندان خود هم درخواست دهید

آیا لیسبون مکان خوبی برای دیجیتال نومد است؟

لیسبون در مقایسه با سایر پایتخت های اروپایی نسبتاً مقرون به صرفه است و دارای زیرساخت های دیجیتالی به خوبی توسعه یافته است که کار را از راه دور بدون هیچ گونه اختلالی آسان می کند.

لیسبون به خاطر جامعه بین المللی پر جنب و جوش و متنوعش مشهور است. اگر تصمیم به ورود به پرتغال دارید، قطعاً اولین نقطه ای است که باید از آن دیدن کنید.