فرمانیه، برج پارامیس، واحد ۹۰۳ info@tourhub.travel

۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰

ویزای توریستی انگلستان
انگلستان

ویزای توریستی انگلستان

ویزای توریستی انگلیس امکان ورود به این کشور را برای تفریح و بازدید از جاذبه‌های گردشگری فراهم می‌کند. این ویزا به شما امکان می‌دهد به مناظر طبیعی زیبا و متنوع انگلیس مانند دریاچه‌ها، کوه‌ها، باغ‌ها و مزارع سبز دسترسی داشته باشید و جاذبه‌های معروفی مانند برج بیگ بن، کاخ بکینگهام، موزه بریتیش را بازدید کنید. همچنین، شما می‌توانید فرهنگ و تاریخ انگلیس را به صورت مستقیم تجربه کنید و به بازدید از مجموعه‌های تاریخی مانند استون هنج، دانبی ستون‌ها و قلعه وندزر بپردازید. با دریافت ویزای توریستی انگلیس، شما می‌توانید به طور قانونی در این کشور اقامت کنید و از تجربه‌ی منحصربه‌فرد و گردشگری در این کشور لذت ببرید.

فرآیند اقدام برای ویزای توریستی انگلیس

به عنوان یک شهروند ایرانی، شما می‌توانید برای سفر به انگلیس از ویزای توریستی استفاده کنید. ویزای توریستی برای ایرانیان معمولاً به عنوان یک ویزای غیرمهاجرانه و موقت صادر می‌شود. برای دریافت ویزای توریستی انگلیس به عنوان یک شهروند ایرانی، شما باید مراحل زیر را طی کنید:

تکمیل فرم آنلاین: ابتدا باید به وبسایت مرکز ملی ویزا انگلیس (UK Visa Application Centre) مراجعه کرده و یک حساب کاربری بسازید. سپس فرم آنلاین مربوط به ویزای توریستی را تکمیل کنید. در این فرم باید اطلاعات شخصی، اطلاعات سفر، اقامت و سابقه سفرهای قبلی خود را وارد کنید.

پرداخت هزینه: بعد از تکمیل فرم آنلاین، باید هزینه ویزا را پرداخت کنید. هزینه ویزای توریستی انگلیس برای شهروندان ایرانی ممکن است متغیر باشد و بسته به نوع و مدت ویزا تغییر کند. شما می‌توانید هزینه را به صورت آنلاین یا از طریق روش‌های پرداخت دیگری که در وبسایت مرکز ملی ویزا آگاهی کسب کرده‌اید، پرداخت کنید.

تعیین وقت مصاحبه: بعد از پرداخت هزینه، باید وقت مصاحبه را رزرو نمایید. مرکز انگشت نگاری VFS در تهران یا کشورهای مجاور به شما امکان می‌دهند آنلاین وقت مصاحبه را رزرو کنید. در غیر این صورت، باید با آنها تماس بگیرید و وقت مصاحبه را هماهنگ کنید.

مراحل مصاحبه: در روز مصاحبه، باید به VFS در هروی سنتر مراجعه کنید و مستندات مورد نیاز را به همراه داشته باشید. این مستندات شامل گذرنامه، عکس پرسنلی، فرم آنلاین، مدارک مالی و هرگونه مستندات مربوط به سابقه سفرهای قبلی و آینده شما است. 

پس از مصاحبه: پس از مصاحبه، گذرنامه شما به سفارت انگلیس ارسال می‌شود و فرآیند بررسی و صدور ویزا آغاز می‌شود. زمان صدور ویزا ممکن است متفاوت باشد و بسته به شرایط و معیارهای مهاجرتی انگلیس تغییر می کند.

فراهم آوردن مقدمات سفر: پیشنهاد میشود پس از دریافت ویزا، برای خرید بلیت، هتل و سایر امور مربوط به مقدمات سفر اقدام بفرمایید.

با توجه به که فرآیند بررسی و صدور ویزا ممکن است بر اساس قوانین و سیاست‌های مهاجرتی انگلیس تغییر کند، پیشنهاد میشود قبل از اقدام برای خرید بلیت، هتل و ... منتظر بمانید تا ویزا به دستتان برسد.

ما در تورهاب کلیه خدمات مربوط به مشاوره، تکمیل فرم های مربوطه، وایز وجه سفارت، رزرو وقت مصاحبه، بلیت، هتل و ... را برای شما تدارک دیده ایم. جهت کسب اطلاعات بیشتر، خواهشمند است با کارشناسان ویزای تورهاب در تماس باشید