فرمانیه، برج پارامیس، واحد ۹۰۳ info@tourhub.travel

۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰

امارات متحده عربی

امارات متحده عربی
نشان امارات متحده عربی

پرچم امارات متحده عربی

درباره امارات متحده عربی

امارات متحده عربی یک کشور کلیدی در خلیج فارس است و زیرساخت‌های مدرن، حمل و نقل و سیستم‌های ارتباطی را ارائه می‌دهد. این کشور مکانی عالی برای انجام تجارت با دسترسی آسان جهانی است. دبی دومین شهر بزرگ از هفت امارت است و به عنوان مهم ترین شهر بین المللی و مرکز مالی و تجاری امارات در رتبه‌بندی قرار دارد.

زندگی در امارات متحده عربی

امارات متحده عربی که در امتداد سواحل شرقی شبه جزیره عربستان واقع شده است، فدراسیونی متشکل از هفت امارت و مرکز نوآوری میراث عربی و اسلامی است. این شهر به خاطر موقعیت مجلل خود، با هتل‌های بی‌نظیر سطح بالا مانند امارات پالاس در پایتخت ابوظبی یا برج العرب در دبی، مشهور است. امارات همچنین میزبان جشنواره های هنری، فیلم، ادبیات و غذای برجسته منطقه است. این کشور به دلیل موقعیت جغرافیایی استراتژیک کشور، دروازه ای به آفریقا و خاورمیانه، آسیا و اروپا ارائه می دهد.

دبی

دومین امارت بزرگ کشور، دبی دارای مکان های دیدنی تاریخی و مدرن از جمله موزه دبی، دهکده میراث هاتا، برج خلیفه، بلندترین برج، دبی مال، بزرگترین مرکز خرید، و پالم جمیرا، بزرگترین جزیره ساخت بشر است. .

این شهر همچنین دارای جامعه بزرگ مهاجران است. دبی به عنوان مهم ترین شهر بین المللی و مرکز مالی و تجاری امارات متحده عربی رتبه بندی می شود.

ابوظبی

شهر پایتخت ابوظبی دارای مسجد باشکوه شیخ زاید و دنیای آبی یاس است که چند دقیقه با پارک موضوعی علاقه‌مندان به اتومبیل، فراری ورلد فاصله دارد.

کوه جبل حفیت این شهر دارای مرتفع ترین قله در امارت است و واحه خرمای العین به دلیل اهمیت آن به عنوان مخزن منابع ژنتیکی، تنوع زیستی و میراث فرهنگی توسط سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد به رسمیت شناخته شده است. این واحه همچنین یک سیستم میراث کشاورزی مهم جهانی است.

رقابت پذیری جهانی

رتبه‌بندی رقابت‌پذیری جهانی IMD، که میزان ارتقای رفاه مردم خود را از طریق سنجش رفاه اقتصادی از طریق داده‌ها و پاسخ‌های نظرسنجی از مدیران ارزیابی می‌کند، امارات متحده عربی را در سال 2021 در رتبه نهم قرار داد که در آن شاخص‌های کلیدی عملکرد اقتصادی شامل نوآوری بود. دیجیتالی شدن، مزایای رفاهی و انسجام اجتماعی. این کشور در سال 2020 به رتبه مشابهی دست یافت و تنها کشور عربی است که برای چهار سال متوالی جایگاه خود را در بین 10 کشور برتر رقابتی حفظ کرده است. امارات متحده عربی در کارآیی دولت رتبه سوم، در عملکرد اقتصادی رتبه چهارم و در کارایی تجاری رتبه هفتم را کسب کرد.

ساکنان امارات از قدرت این کشور در نوآوری و کارآفرینی و همچنین تعهد آن به پیشرفت در هنر، فرهنگ و آموزش بهره می برند. این کشور کیفیت زندگی خوبی را برای ساکنان خود حفظ می کند.

محیط کسب و کار مطلوب

تولید ناخالص داخلی امارات متحده عربی برای سال 2021 انتظارات اقتصادی بین المللی را شکست و به 1.489 تریلیون درهم رسید که بالاترین نرخ در منطقه است. در نوامبر 2020، آژانس رتبه بندی اعتباری ایالات متحده Fitch Ratings Inc. به دولت فدرال امارات متحده عربی AA- با «چشم انداز پایدار» رتبه داد. در دسامبر 2020، آژانس بین‌المللی رتبه‌بندی مودی، اقتصاد ملی دولت امارات متحده عربی را از نظر اعتبار AA2، همچنین با «چشم‌انداز باثبات» رتبه‌بندی کرد. به این ترتیب، امارات متحده عربی بالاترین رتبه دولتی را در منطقه دریافت کرد. علاوه بر این، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ارزش خوبی برای سرمایه گذاران دارد.

امارات متحده عربی در بین 30 کشور برتر جهان از نظر سهولت تجارت قرار دارد. اگرچه مالیات بر ارزش افزوده در سال 2018 معرفی شد، اما شهروندان و ساکنان امارات مشمول درآمد شخصی، سرمایه، دارایی خالص یا مالیات کسر نمی‌شوند (به استثنای مالیات‌های اخذ شده در بخش‌های بانکی و نفتی داخلی)، و این کشور چندین معاهده مالیات مضاعف دارد. محل.

تعهد زیست محی طی قوی

امارات متحده عربی بیش از 5000 کیلومتر مربع زمین حفاظت شده دارد که معادل حدود 6 درصد از مساحت کل کشور است. محیط طبیعی آن غنی و توپوگرافی آن متنوع است، از صحراهای ماسه‌ای وسیع گرفته تا تپه‌های ماسه‌ای، واحه‌ها، دره‌ها، سواحل، کوه‌ها، جنگل‌های حرا، و دشت‌های نمکی آن - که همگی امکان یک صنعت قوی اکوتوریسم را فراهم می‌کنند.

ممنوعیت استفاده از کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف توسط آژانس محیط زیست – ابوظبی (EAD) بر اساس سیاست یکپارچه پلاستیک یکبار مصرف که معرفی شده است، گواهی بر تعهد کشور به محیط زیست حفاظتی است. در سال 2020. EAD همچنین به سمت حذف تدریجی فنجان‌ها، بشقاب‌ها و ظروف استایروفوم یکبار مصرف تا سال 2024 می‌رود.

یک مشعل دار نوآوری جهانی - پروژه های نوآوری فضایی پیشرو

امارات اولین کشور عربی است که به مریخ می رسد و آژانس فضایی آن پنجمین کشور بین المللی است که به مریخ رسیده است. در 9 فوریه 2021، کاوشگر هوپ پس از یک سفر حدوداً هفت ماهه در ساعت 19:42 به وقت استاندارد خلیج فارس وارد مدار مریخ شد. این کاوشگر که به عنوان بخشی از ماموریت مریخ امارات پرتاب شد، جو مریخ را مطالعه خواهد کرد.

علاوه بر این، ماموریت قمری امارات امارات برنامه این کشور برای توسعه یک ماه نورد در امارات است که تا سال 2024 به ماه ارسال خواهد کرد. هدف از این مأموریت مطالعه و گسترش درک ما از جنبه های مختلف مانند خواص حرارتی است. سطح ماه و تشکیل و اجزای خاک ماه.

علاوه بر این، امارات متحده عربی قصد دارد تا سال 2117 اولین سکونتگاه انسانی قابل سکونت را در مریخ ایجاد کند که مرکز فضایی محمد بن راشد رهبری آن را بر عهده دارد.

برای گرفتن ویزا چگونه اقدام کنم؟

مدارک خودتان را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا مراحل گرفتن ویزای دبی را برایتان پیگیری کنیم. برای ارسال یا دریافت ویزا نیاز به مراجعه حضوری نیست و تمام این فرایند به‌صورت تلفنی یا آنلاین انجام می‌شود.

شرایط اخذ ویزای دبی چیست؟

  • طبق قوانین سفارت امارات، تمام افراد با مدارک گفته‌شده می‌توانند برای دریافت ویزای دبی اقدام کنند؛ البته پسران و دختران زیر ۱۸ سال برای سفر به امارات باید یک همراه (بزرگسال) داشته باشند.

  • برای خانم‌های متاهل و آقایان (بالای ۱۸ سال) که به تنهایی سفر می‌کنند، مدارک اضافی مورد نیاز است.

مدت زمان گرفتن ویزای دبی چقدر است؟

پروسه اداری گرفتن ویزا ۳ تا ۷ روز کاری زمان می‌برد. امکان دارد در بعضی موارد برای بررسی بیشتر، این زمان تا ۱۰ روز کاری هم طول بکشد

دلایل ریجکت شدن ویزا به چه صورت می‌باشد؟

در صورت ریجکتی یا نگرفتن پرواز یا نرفتن سفر و یا دیپورت شدن یا بسته شدن مرز هزینه به هیچ عنوان استرداد نمی‌شود.