Anantara Villa Padierna Palace

(5 ستاره)
Carretera de Cádiz, km.166, 29679 Estepona, Spain

این هتل مجلل با 3 زمین گلف ، 10 دقیقه با ماشین تا Puerto Banus فاصله دارد. این کاخ که شبیه یک کاخ توسکانی طراحی شده است، دارای اسپا با مساحت 2 فوت مربع، آمفی تئاتر رومی و کلوب ساحلی مجلل است.
Anantara Villa Padierna Palace Benahavís Marbella Resort اتاق ها و ویلاهایی را ارائه می دهد که توسط باغ های زیبا احاطه شده اند. همه آنها منظره ای به زمین گلف، استخر یا باغ ها و در برخی موارد به دریای مدیترانه دارند. اتاق‌ها و ویلاها مجهز به تهویه مطبوع، تلویزیون ماهواره‌ای، سی‌دی پلیر و ملحفه‌های لوکس Frette هستند. حمام خصوصی دارای وان و دوش، سشوار، دمپایی و حوله است.
همه ویلاها دارای باغ خصوصی و برخی دارای استخر خصوصی هستند. ویلاها یک آشپزخانه کوچک نیز دارند.
اسپای حرارتی شامل استخر سرپوشیده و سالن بدنسازی است. 2 سونا، 3 اتاق بخار و حمام ترکی وجود دارد. طیف وسیعی از درمان های بهداشتی و زیبایی در موسسه سلامت پزشکی موجود است.
Anantara Villa Padierna Palace Benahavís Marbella Resort دارای 5 رستوران با تراس های روباز با مناظر فوق العاده است. یک بار انگلیسی با شومینه نیز وجود دارد. صبحانه بوفه ای که در رستوران با گزینه های گیاهی، وگان و بدون گلوتن سرو می شود در تمامی قیمت ها گنجانده شده است. این هتل خدمات شاتل رایگان به باشگاه ساحلی تابستانی خود را ارائه می دهد که در آن رستوران وجود دارد. صندلی و حوله ساحل ارائه می شود.