Grand Hotel Rimini

(5 ستاره)
Parco Fellini 1, Marina Centro, 47900 Rimini, Italy

هتل بزرگ ریمینی، که در نوار ساحلی مارینا سنترو در ریمینی، ایتالیا واقع شده است، یک هتل مجلل است که امکانات و خدمات متنوعی را برای اقامتی لوکس فراهم می‌کند. این هتل در سال ۱۹۰۸ افتتاح شد و از آن زمان به بعد به مقصدی محبوب برای مسافرانی تبدیل شده که به دنبال تجربه‌ی سفری باشکوه هستند.
اتاق‌های هتل فضایی بزرگ و دارای امکاناتی مدرن است. هر اتاق دارای تهویه هوا، تلویزیون ماهواره‌ای، یخچال و حمام اختصاصی و سشوار است. مهمانان می‌توانند از اینترنت بی‌سیم رایگان در سراسر هتل بهره‌مند شوند.
وعده صبحانه هتل بصورت بوفه آمریکایی چیدمان و تنوع در مواد غذایی باعث میشود تا روز را با انرژی شروع کنید. برای گزینه‌های ناهار و شام، می‌توانید در رستوران La Dolce Vita غذاهای مدیترانه‌ای لذیذ را تجربه کنید یا در رستوران دوم هتل در کنار استخر واقع در ساحل، سرو وعده‌های غذایی داشته باشید. ساحل خصوصی، استخرها و امکانات ورزشی هتل فرصت‌های زیادی برای استراحت و تفریح فراهم می‌کنند.
هتل بزرگ ریمینی توسط پارکی بزرگ احاطه شده که محیطی آرام برای استراحت به مهمانان ارائه می‌دهد.
زوج‌ها به طور ویژه علاقه مند به هتل بوده و برای سفرهای دونفره امتیاز ۹.۳ را برای آن در نظر گرفته اند.
به طور کلی، هتل بزرگ ریمینی تجربه‌ای لوکس و لذت‌بخش را با ترکیب اقامتی شیک، گزینه‌های خوب ناهار و شام و امکانات راحت و مناسب برای مهمانان فراهم می‌کند.