Grand Hotel Piazza Borsa

(4 ستاره)
Via dei Cartari, 18, 90133 Palermo PA, Italy

موقعیت هتل در قلب مرکز تاریخی پالرمو واقع شده است، شهری که هماهنگی و زیبایی در یک الگوی پیوسته از تضاد زندگی می‌کنند و ذائقه‌ای فراموش نشدنی را به جای می‌گذارند. پالرمو به گونه‌ای غنی از تاریخ است که یک قصه‌ی تنها برای آن کافی نیست. باید آن را زنده کرد، نفس کشید، کاوش و تجزیه و تحلیل کرد.
تاریخچه پشت Grand Hotel Piazza Borsa یک بخش کوچکی از تاریخ شهر است. ادامه این داستان در خیابان‌های تاریخی، در امتداد بنادر و ساحل و در هر قطعه از نقشه موزائیک مونراله قرار دارد.
هتل با موقعیت استثنایی خود این امکان را فراهم می آورد تا به راحتی به مهمترین جاذبه ها دسترسی داشته باشید، از جمله دو بازار قدیمی و معروف ترین بازارهای خیابانی: Mercato del Capo و Vucciria. با ۱۵ دقیقه پیاده‌روی می‌توانید به تئاتر ماسیمو، یکی از قدیمی‌ترین و مهمترین تئاترهای اپرا در کل ایتالیا برسید. علاوه بر این، مناطق خرید مهمی از جمله Via Ruggero Settimo، Via libertà و Via Principe di Belmonte در نزدیکی هتل قرار دارند.
جاذبه‌های دیگری که در نزدیکی هتل قرار دارند شامل، گالری مدرن پالرمو، موزه سالیناس و کاخ آباتلیس (محل تصویر معروف "آنونزیاتا" اثر آنتونلو دا مسینا) می‌شوند.
موقعیت Grand Hotel Piazza Borsa در سیسیل امکانات گسترده‌ای را برای تجربه‌ی یک اقامت منحصر به فرد سفری خانوادگی، یک آخر هفته عاشقانه، سفر فرهنگی یا آرامش‌بخش در این جزیره را فراهم می‌کند. این هتل را کشف کنید و این هتل را برای تعطیلات بعدی خود رزرو کنید.