مرکز خرید سن مارینو

تاریخ انتشار:
۲۱ تیر ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۰

مرکز خرید سن مارینو در کجا واقع شده است؟

فروشگاه سن مارینو ، مرکز خرید جدید شهر سن مارینو است که در سال 2021 افتتاح شده و در میانه ی مکان‌های گردشگری معروف ایتالیا واقع شده است. این مرکز خرید لوکس در قسمت شمال شرقی جمهوری سن مارینو واقع شده است و برای حمایت از صنعت محلی و جذب گردشگران از شهرهای اطراف بنا شده است. این مجموعه در پايهٔ کوهستانی منطقه قرار گرفته و دارای مساحت ۱۷۰۰۰ متر مربعی است.

خرید محصولات

در مجتمع تجاری سن مارینو شما یک انتخاب استثنایی از برندهای لوکس بین المللی، بوتیک‌های مشهور و محصولات بومی در زمینه لباس، لوازم جانبی و تزئینات خانه خواهید یافت. در اینجا بیش از ۷۰ فروشگاه وجود دارد که برخی از برندهای معروف آن‌ها شامل دولچه و گابانا، روبرتو کاوالی، پینکو، مورلاتو، فورلا، هارمونت و بلین، فردی، پاول و شارک، رونکاتو و ونز می‌باشند. اتباع و ساکنان کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا غیر عضو آن (به‌جز ایتالیایی‌ها و ساکنان سان مارینو) می‌توانند از خریدی بدون محاسبه ی مالیاتی بهره‌مند شوند که به تخفیفی قابل توجه در زمان پرداخت در فروشگاه‌ها می‌انجامد.

امکانات مجتمع

مجتمع سن مارینو به عنوان یک مرکز خرید مدرن و سرگرم‌کننده، چندین رستوران و کافه را در اختیار خریداران میگذارد تا در هنگام بتوانند استراحتی داشته باشند و در لانژ بار، کافه و رستوران‌هایی که وسعتی بیش از ۱۰۰۰ متر مربع را پوشش میدهند، غذاهای بومی و بین‌المللی با کیفیتی را تجربه کنند و تجربه ی خرید خود را تکمیل کنند. این مجموعه که با فناوری و طراحی حامی پایدار محیط زیست ساخته شده است، علاوه بر این، مجموعه دارای منطقه بازی کودکان، مهدکودک و دسترسی رایگان برای حیوانات خانگی میباشد.

دسترسی به مجتمع

سن مارینو از دوشنبه تا یکشنبه از ساعت ۱۰صبح تا ۹ شب برای بازدیدکنندگان باز میباشد. این برنامه ی زمانبندی، زمان کافی را براای کاوش مجموعه ی متنوعی از فروشگاه‌ها را فراهم میکند. سن مارینو  به بهترین شکل از شهر ریمینی قابل دسترس میباشد. این مجتمع در فاصله ی ۱۳ کیلومتری از ریمینی قرار دارد و از با کمتر از نیم ساعت رانندگی از ریمینی و از جاده ی زیبای strada statale به این فروشگاه میرسید.

زیبایی در طراحی

زیبایی طراحی این مرکز خرید لوکس، در محیطی جذاب بین شهر های دیدنی سن مارینو و ریمینی تجربه ای فراموش نشدنی را برای بازدیدکنندگان فراهم میکند. طراحی نوین و مدرن در طبیعت بکر سن مارینو، فضایی بسیار نوآورانه و منحصر به فرد را بوجود میآورد. آب و هوای فوق العاده ی این مکان همراه با صدای آرامش‌بخش دریا فضایی بسیار لذتبخش را برای بازدیدکنندگان فراهم میآورد.

در مجموع

بازدید از متجمع سان مارینو تجربه یک خرید شگفت انگیز مدرن را برای شما به ارمغان میآورد. با مجموعه ی منتخب بی‌نظیری از برندهای برجسته، قیمت فوق العاده مناسب، مکان زیبا، غذاهای متنوع لذیذهای بین المللی و بومی محله، دسترسی آسان و محیطی دوستانه و جذاب، این مقصد برای خریدارانی که به دنبال لوکس و استایل هستند، بهترین مقصد خرید میباشد.

اشتراک