تور ۹شب و ۱۰روز کره جنوبی

- جِیجو (3 شب)، بوسان (3 شب)، سئول (3 شب)

قیمت از 2,690 دلار + بلیط جدول قیمت‌ها

جدول قیمت‌ها

هر نفر در اتاق ۲ تخته 2,690 دلار + بلیط
هر نفر در اتاق ۱ تخته 3,380 دلار + بلیط
کودک ۱۱-۴ سال با تخت 2,020 دلار + بلیط
کودک ۴-۲ سال بدون تخت 1,345 دلار + بلیط
کودک زیر دو سال 270 دلار + بلیط

خدمات تور

 • • بیمه مسافرتی 
 • هزینه صندوق سفارت کره جنوبی 
 • بلیت پرواز شرکت هواپیمایی قطری 
 • انتقال از هتل به فرودگاه و برعکس و برگزاری گشت ها  
 • اقامت در هتل های 4 و 5 ستاره مطابق با برنامه تور (یا مشابه)
 • 9 وعده صبحانه بوفه در هتل 
 • 3 گشت تمام روز شهری 
 • همراهی راهنمای تور انگلیسی زبان در گشت ها
 • همراهی راهنمای تور فارسی زبان (گروه های بیش از 20 نفر)
 • انعام راهنمای محلی و راننده

زمانبندی سفر

پرواز

قطری اکونومی
499 x 1 30 KG
۲۲:۴۵
۰۰:۲۰
تهران دوحه

پرواز

قطری اکونومی
858 x 1 30 KG
۰۲:۱۰
۱۶:۵۵
دوحه سئول

پرواز

قطری اکونومی
859 x 1 30 KG
۰۱:۳۰
۰۵:۴۵
سئول دوحه

پرواز

قطری اکونومی
482 x 1 30 KG
۰۷:۳۵
۱۰:۲۰
دوحه تهران

برنامه سفر

روز نخست: استقبال فرودگاهی در فرودگاه اینچئون سئول، ترانسفر به فرودگاه GIMPO جهت عزیمت به جِیجو، انتقال به هتل، تحویل اتاق ها، گشت شهری جِیجو و بازدید از: صخره YONGDUAM، بازدید از SUMOKWON ، اقامت در جِیجو

روز دوم: صرف صبحانه در هتل، بازدید از SEONGSAN ILCHULBONG و SEONGEUP FOLK VILLAGE، SANGUMBURI و ECO LAND

روز سوم: صرف صبحانه در هتل، گشت ساحل صخره ای JUSANGJEOLLI ، آبشار CHEONJIYEON، موزه چای O SULLOC و بازار JEJU DONGMUN

روز چهارم: صرف صبحانه در هتل و تحویل اتاق ها، حرکت به سمت فرودگاه و پرواز به بوسان، انتقال به هتل، بازدید از دهکده BUSAN GAMCHEON و Y ONGDUSAN، بازدید از بازار JAGALCHI و میدان BIFF S QUARE، اقامت در بوسان

روز پنجم: صرف صبحانه در هتل، بازدید ازمعبد YONGGUNGSA، بازدید از HAEUNDAE و پیاده روی در ORYUKDO و T AEJONGDAE

روز ششم: صرف صبحانه در هتل و بازدید از CHEOMSEONGDAE، SEOKGURAM GROTTO و معبد BULGUKSA و کاخ DONGGUNG AND WOLJI

روز هفتم: صرف صبحانه در هتل و تحویل اتاق ها، حرکت به سمت ایستگاه قطار و حرکت به سمت سئول، انتقال به هتل، بازدید از مرکز زیبایی و تولیدی لباس های محلی کره ای KIMCHI، بازدید از خیابان MYEONGDONG، اقامت در هتل

روز هشتم: صرف صبحانه در هتل و بازدید از منطقه صفر مرزی دو کره، بازدید از خیابان HONGDAE، بازگشت به سئول و اقامت در هتل

روز نهم: صرف صبحانه در هتل و بازدید از کاخ GYONGBOK و کاخ ریاست جمهوری، بازدید از دهکده BUKCHON HANOK، خرید از بازار INSADONG و بارگشت به هتل، اقامت در سئول

روز دهم: صرف صبحانه در هتل و تحویل اتاق ها، حرکت به سمت فرودگاه جهت بازگشت به تهران

جاذبه های گردشگری

میدان Gwanghwamun 

میدان Gwanghwamun از دروازه Gwanghwamun، که زمانی دروازه اصلی کاخ Gyeongbokgung بود، تا تقاطع Sejongno Sageori امتداد دارد. میدان Gwanghwamun به شش بخش تقسیم شده است. در مرکز آن مجسمه پادشاه King Sejong ، چهارمین و مورد احترام ترین پادشاه سلسله Joseon و خالق Hangeul ، الفبای کره قرار دارد. و مجسمه دریاسالار Yi Sunshin سونشین، یک فرمانده نیروی دریایی که به خاطر پیروزی هایش در برابر نیروی دریایی ژاپن در طول تهاجم ژاپن به کره (1592-1598) و یک قهرمان در میان کره ای ها مورد توجه قرار گرفت. جاذبه های دیگر عبارتند از فواره محبوب 12.23، مجسمه Haechi (نماد سئول)، فرش گل، و Yeoksamulgil (یا "آب راه تاریخ") در دو طرف میدان واقع شده.

رودخانه Cheonggyecheon

جریان Cheonggyecheon یک جریان مدرن به طول 11 کیلومتر است که از مرکز شهر سئول می گذرد. Cheonggyecheon که به عنوان بخشی از یک پروژه نوسازی شهری ایجاد شده است، بازسازی جریانی است که یک بار قبلاً در طول سلسله Joseon (1392-1910) آنجا بود. این رودخانه پس از جنگ کره (1950-1953)، به عنوان بخشی از توسعه اقتصادی کشور پس از جنگ، با یک بزرگراه مرتفع پوشیده شد. سپس در سال 2003، بزرگراه مرتفع برداشته شد تا جریان به شکل امروزی خود بازگردد. این جریان از Cheonggye Plaza، یک مکان هنری فرهنگی محبوب، شروع می‌شود و از زیر ۲۲ پل می‌گذرد و سپس به رودخانه Hangang می‌ریزد که جاذبه‌های بسیاری در طول آن دارد.

کاخ Gyeongbokgung

این کاخ در سال 1395 ساخته شده کاخ Gyeongbokgung معمولاً به عنوان کاخ شمالی نیز شناخته می شود زیرا موقعیت آن در شمال ترین نقطه در مقایسه با کاخ های همسایه Changdeokgung (کاخ شرقی) و Gyeonghuigung (کاخ غربی) قرار دارد. کاخ Gyeongbokgung بدون شک زیباترین کاخ است و بزرگترین کاخ در بین پنج کاخ باقی مانده است. این محل یک بار در طول جنگ Imjin (تهاجمات ژاپن، 1592-1598) در اثر آتش سوزی ویران شد. با این حال، تمام ساختمان‌های کاخ بعداً تحت رهبری Heungseondaewongun در طول سلطنت پادشاه Gojong (1852-1919) بازسازی شدند.

دهکده Bukchon Hanok

شامل کاخ Gyeongbokgung، کاخ Changdeokgung، و معبد Jongmyo، صدها خانه سنتی به نام hanok است که قدمت آنها به سلسله Joseon برمی‌گردد. نام Bukchon که به معنای واقعی کلمه به آن ترجمه می شود. "روستای شمالی" زمانی به وجود آمد که این محله در شمال دو مکان مهم سئول، Cheonggyecheon و Jongno قرار دارد. امروزه بسیاری از این hanokها به عنوان مراکز فرهنگی، مهمانخانه ها، رستوران ها و چای خانه ها فعالیت می کنند و فرصتی را برای بازدیدکنندگان فراهم می کنند تا تجربه، یادگیری و غوطه ور شدن در فرهنگ سنتی کره را داشته باشند. از آنجایی که دهکده Bukchonمحله ای واقعی با خانه های مردم است، به بازدیدکنندگان توصیه می شود در حین نگاه کردن به اطراف همیشه احترام بگذارند.

خیابان Insadong Antique

کوچه Insadong Antique "به عنوان یک خیابان سنتی هم برای مردم محلی و هم برای خارجی ها شناخته شده است" و نشان دهنده "فرهنگ گذشته و حال" است. این شامل ترکیبی از فضای تاریخی و مدرن است و "منطقه ای منحصر به فرد از سئول است که واقعاً تاریخ فرهنگی کشور را نشان می دهد." این منطقه برای گشت و گذار به خوبی شناخته شده است و در سال 2000 حدود 100000 بازدیدکننده در روزهای یکشنبه گزارش شده است. Insadong همچنین مکانی برای بازدید مقامات خارجی مانند ملکه الیزابت دوم و شاهزادگان اسپانیا و هلند است. 40 درصد از عتیقه فروشی ها و گالری های هنری کشور و همچنین 90 درصد از فروشگاه های سنتی را در خود جای داده است.

معبد Jogyesa

معبد Jogyesa مرکز بودیسم کره است. این معبد در اواخر قرن چهاردهم در دوره Goryeo ساخته شد و زمانی در اثر آتش سوزی به خاکستر تبدیل شد و در سال 1910 به نام معبد Gackhwangsa با تلاش بسیاری از راهبان محترم یعنی Han Yong-un و Lee Hee-gwang - بازسازی شد. این معبد به عنوان معبد اصلی بودیسم کره ایفای نقش کرد و در سال 1936 به معبد Tegosa تغییر نام داد. در سال 1954، یک حرکت پاکسازی برای از بین بردن نفوذ ژاپن و احیای بودیسم سنتی انجام شد که در نتیجه معبد Jogyesa امروزی را تأسیس کرد.

تپه Spa-complex Dragon

یک سونای زغالی است که آغشته به رایحه بلوط است و با تکنیک های گرمایش سنتی ایجاد شده است. امکانات آن اتاق‌های سونا، حمام در هوای آزاد، حمام آب دریا، اتاق نمک، استخر، و مرکز بهداشتی را ارائه می‌دهند. سالن اصلی Spa-complex Dragon Hill دارای طراحی به سبک چینی و فضای داخلی مجلل است که به عنوان محل فیلمبرداری برای برنامه های تلویزیونی مختلف کره ای استفاده شده است.

پارک Seoraksan National

تله کابین Sorak در منطقه Sogongwon در پارک ملی Seoraksan قرار دارد. تله کابین شما را به قلعه Gwongeumseong می برد که در ارتفاع حدود 800 متری از سطح دریا قرار دارد. سپس از تله‌کابین پیاده می‌شوید و می‌توانید به قلعه Gwongeumseong بروید که پیاده حدود 10 تا 20 دقیقه طول می‌کشد. سپس، می توانید مناظر خیره کننده دریای شرقی، پارک ملی Seoraksanو Sokchoرا تماشا کنید.

بازار Sokcho Tourist & Fishery

بازار گردشگری و ماهیگیری سوکچو یک بازار توریستی معروف است که در سوکچو، در استان Gangwonواقع شده است. این مکان که به خاطر غذاهای بازار لذیذ و غذاهای دریایی تازه اش معروف است، زمانی که به سوکچو می آیید باید از آن دیدن کنید. این بازار به خاطر مرغ سوخاری شیرین و ترش بسیار معروف است. در نزدیکی دریا نیز می توانید غذاهای دریایی تازه بخرید. از غذاهای دریایی خام گرفته تا مواد خشک و غذاهای آماده، این بازار مکان مناسبی برای امتحان غذاهای دریایی اصیل کره ای است.

دهکده Hahoe

دهکده Hahoe محل زندگی نوادگان قبیله Ryu Pungsan است و به خاطر خانه‌های سنتی‌اش معروف است. زادگاه دانشمندان مشهور دوره Joseonمانند Gyeomam Ryu Un-ryong و Seoae Ryu Seong-ryong، این روستا پس از بازدید ملکه الیزابت انگلستان در 21 آوریل 1999 حتی بیشتر مشهور شد. دهکده Hahoe (معروف به " Village Enveloped by Water ”) نام خود را از رودخانه Nakdong گرفته است که در اطراف شهر جریان دارد. این روستا در دامنه کوه Hwasan، شاخه ای از کوه Taebaek که به سمت شرق بالا می رود، واقع شده است. مرکز دهکده با خانه‌های کاشی‌کاری بزرگ متعلق به قبیله Ryuپر شده است که جذابیت منحصر به فرد خود را به سقف‌های کاهگلی اطراف می‌افزاید.

مقبره Cheonmachong

در این مقبره (قبر باستانی شماره 155) قرار دارد که در سال 1973 حفاری شد. مقبره Cheonmachong از یک تابوت چوبی تشکیل شده است که در داخل یک اتاق زیرزمینی با تخته سنگ و خاک قرار گرفته است که به عنوان یک مقبره معمولی طبقه بالای دوره Sillaشناخته می شود. . ارتفاع این تپه 12.7 متر و قطر 50 متر است و از لایه‌ای از سنگ‌های جمع‌آوری شده از نهرها تشکیل شده است. در زیر لایه صخره اتاقک چوبی به طول 6.5 متر و عرض 2.1 متر وجود دارد که ارتفاع آن به 2.1 متر می رسد و تابوت چوبی در مرکز آن قرار دارد. در مجموع 11526 شیء باستانی در داخل این مقبره کشف شد، از جمله Cheonmado ، یک اثر هنری بسیار ارزشمند است زیرا این اولین اثر هنری کره است که از یک مقبره باستانی کاوش شده است.

رصدخانه Cheomseongdae

رصدخانه Cheomseongdae قدیمی ترین رصدخانه نجومی موجود در آسیا است. در زمان سلطنت ملکه Seon-deok (632-647) ساخته شد و برای رصد ستارگان به منظور پیش بینی آب و هوا استفاده می شد. این سازه سنگی ترکیبی زیبا از خطوط مستقیم و منحنی است و در 20 دسامبر 1962 به عنوان گنجینه ملی شماره 31 تعیین شد. Cheomseongdae به شکل استوانه ای با سنگ هایی به قطر 30 سانتی متر ساخته شد. 362 سنگ روی هم انباشته شد تا 27 سطح ساخته شود. تقریباً 4.16 متر از پایین، یک ورودی و فضایی برای آویزان کردن نردبان در زیر آن وجود دارد. داخل آن تا سطح 12 با خاک پر شده است، و سطوح 19، 20، 25 و 26 همه طولانی هستند. صخره‌هایی که روی دو ناحیه آویزان شده‌اند، به شکل حرف چینی '井' ( jeong). 362 سنگ مورد استفاده برای ساخت Cheomseongdae نشان دهنده 362 روز در یک سال قمری است.

کاخ Gyeongju Donggung Palace and Wolji Pond

کاخ Gyeongju Donggung و Wolji Pond محل قصر ثانویه بود که توسط ولیعهد پادشاهی Silla استفاده می شد. همچنین به عنوان یک مکان ضیافت برای رویدادهای مهم ملی و بازدیدکنندگان مهم خدمت می کرد. پس از سقوط Silla ، این سایت متروک و فراموش شد. در دوره های Goryeo و Joseon از این حوض به عنوان « Anapji» یاد می شد. در دهه 1980، قطعه سفالی با حروف " Wolji " (برکه ای که ماه را منعکس می کند) بر روی آن حک شده پیدا شد که نام واقعی برکه را فاش می کند. پس از کشف، این مکان به کاخ Donggung فعلی و Wolji Pond تغییر نام داد.

معبد Bulguksa

معبد Bulguksa نمادی از فرهنگ بودایی از پادشاهی Silla است. این معبد در سال 528 قبل از میلاد در پانزدهمین سال سلطنت پادشاه Beop-heung (514-540) برای آرزوی صلح و رفاه برای همه ساخته شد. بعداً در سال 751 توسط Kim Dae-seong بازسازی شد. متأسفانه، معبد در طول جنگ Imjin (1592-1598) آتش گرفت. پس از جنگ، معبد آسیب جدی دید و اغلب هدف سرقت قرار گرفت. از سال 1920، معبد تحت کار بازسازی مستمر قرار گرفته است. این معبد در حال حاضر دارای هفت گنجینه ملی، تعدادی میراث مهم دیگر است و در دسامبر 1995 توسط یونسکو به عنوان یک سایت میراث فرهنگی جهانی به همراه غار Seokguram در نزدیکی آن تعیین شد.

قیمت از جدول قیمت‌ها
2,690 دلار + بلیط
دوشنبه
۱۷ مهر ۱۴۰۲
۹شب ۱۰ روز
جمعه
۲۸ مهر ۱۴۰۲
 • مقاصد