فرمانیه، برج پارامیس، واحد ۹۰۳ info@tourhub.travel

۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰

ویزا

ویزای توریستی

کانادا

کانادا یک کشور بزرگ واقع در قاره آمریکاست است و با اقیانوس اطلس در شرق، اقیانوس آرام در غرب، و اقیانوس آرکتیک در شمال محدود می‌شود. این کشور با مساحتی بیش از ۹٫۹۸ میلیون کیلومتر مربع، دومین کشور بزرگ جهان است.
کانادا به عنوان یک کشور پیشرفته و پایدار، شهرتی فراگیر در برابر تنوع فرهنگی، مناظر طبیعی زیبا و سیستم آموزشی معتبر دارد. این کشور به لحاظ ساختار سیاسی، نظام سلطنتی پارلمانی شناخته می‌شود. همچنین، کانادا یکی از کشورهای پیشرو در حقوق بشر، توسعه پایدار و تعاملات اجتماعی است.
پایتخت کانادا شهر اتاوا است، اما شهرهای مهم دیگری مانند تورنتو، ونکوور، مونترال و کبک در سطح بین‌المللی شناخته شده‌اند. اقتصاد کانادا بسیار پویا است و بر اساس منابع طبیعی غنی خود، به ویژه نفت و گاز، معدن و کشاورزی، به عنوان یکی از کشورهای صنعتی مهم در جهان شناخته می‌شود.
کانادا همچنین در زمینه فرهنگ، هنر، ورزش و گردشگری بسیار غنی است. این کشور میزبان رویدادهای بین‌المللی مهمی مانند جشنواره فیلم تورنتو است. طبیعت زیبای کانادا شامل کوهستان‌ها، دریاچه‌ها، جنگل‌ها و مناظر طبیعی منحصر به فرد است که هر ساله گردشگران زیادی را جذب می‌کند.
در کانادا، دو زبان رسمی وجود دارد: انگلیسی و فرانسوی. این کشور به عنوان یکی از بهترین مکان‌ها برای زندگی و تحصیل شناخته می‌شود و از جمله مقاصد محبوب برای مهاجرت و توریست‌ها است.

اطلاعات بیشتر

چین

افرادی که قصد راه اندازی بیزنس شخصی و تجارت در چین را دارند می توانند برای اخذ ویزای تجاری چین اقدام کنند. داشتن یک دعوت نامه از شخصی مقیم چین ضروری است. اعتبار ویزای تجاری چین 3 ماهه است اما مدت زمان مجاز برای حضور در خاک چین با این ویزا 30 روز بوده و بسته به شرایط متقاضی می تواند طولانی تر باشد.

اطلاعات بیشتر

انگلستان

ویزای توریستی انگلیس امکان ورود به این کشور را برای تفریح و بازدید از جاذبه‌های گردشگری فراهم می‌کند. این ویزا به شما امکان می‌دهد به مناظر طبیعی زیبا و متنوع انگلیس مانند دریاچه‌ها، کوه‌ها، باغ‌ها و مزارع سبز دسترسی داشته باشید و جاذبه‌های معروفی مانند برج بیگ بن، کاخ بکینگهام، موزه بریتیش را بازدید کنید. همچنین، شما می‌توانید فرهنگ و تاریخ انگلیس را به صورت مستقیم تجربه کنید و به بازدید از مجموعه‌های تاریخی مانند استون هنج، دانبی ستون‌ها و قلعه وندزر بپردازید. با دریافت ویزای توریستی انگلیس، شما می‌توانید به طور قانونی در این کشور اقامت کنید و از تجربه‌ی منحصربه‌فرد و گردشگری در این کشور لذت ببرید.

اطلاعات بیشتر

نشان امارات متحده عربی امارات متحده عربی

هدف هر سفری، نوع ویزای آن را تعیین می‌کند. اگر هدف شما از سفر به دبی، گذراندن اوقات فراغت، خرید‌کردن و لذت‌بردن از طبیعت است، باید برای ویزای توریستی دبی اقدام کنید. این ویزا یکی از پرتقاضاترین انواع ویزاهای دبی محسوب می‌شود.

اطلاعات بیشتر

آمریکا

ایالات متحده آمریکا کشوری در قاره آمریکا است و به عنوان یکی از کشورهای پیشرفته و قدرتمند جهان شناخته می‌شود. آمریکا با مساحتی بیش از ۹٫۸۵ میلیون کیلومتر مربع، سومین کشور بزرگ جهان است.
آمریکا به عنوان یک جمهوری فدرالی تشکیل شده است و دارای ۵۲ ایالت و یک منطقه ویژه (واشنگتن دی سی) است. پایتخت کشور و شهر بزرگترین آمریکا، واشنگتن دی سی است، اما شهرهای مهم دیگری مانند نیویورک، لس آنجلس، شیکاگو و سان فرانسیسکو نقش مهمی در فرهنگ، اقتصاد و سیاست کشور دارند.
آمریکا به عنوان یک قدرت اقتصادی و سیاسی بزرگ، با یک بازار بزرگ و پویا، به عنوان مرجع اقتصادی جهان شناخته می‌شود. صنعت، فناوری، اقتصاد، سفر و گردشگری، فرهنگ و هنر، ورزش و بسیاری از صنایع دیگر در آمریکا بسیار پیشرفته و توسعه یافته است.
آمریکا دارای جامعه‌ای بسیار متنوع و چند فرهنگی است که از جمیع نقاط جهان مهاجران را جذب می‌کند. آمریکا به حقوق بشر، آزادی و تنوع فرهنگی اهمیت می‌دهد و مفهوم "رویای آمریکا" باعث شده تا بسیاری از افراد به دنبال فرصت‌های بهتر در این کشور بگردند.
آمریکا همچنین دارای مناظر طبیعی بسیار زیبایی است. از کوهستان‌ها و دریاچه‌ها تا بیابان‌ها و مناظر طبیعی همه ساله گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب میکند. همچنین، آمریکا در حوزه فرهنگ، هنر و ورزش نیز بسیار تأثیرگذار است و میزبان رویدادهای مهمی مانند جشنواره اسکار است.
مهاجرت به آمریکا و تحصیل در دانشگاه‌های برجسته آن، جذابیت‌های بسیاری را برای افرادی که به دنبال فرصت‌های بهتر هستند، ایجاد کرده است.

اطلاعات بیشتر