درباره ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری تورهاب

آسان سازی سفر شما

تیم تورهاب با تکیه بر مدیریت حرفه ای و کارشناسان با تجربه و همچنین همکاری با وکلای خبره در مقاصد مورد توجه ایرانیان تلاش می کند تا در جهت تسهیل پروسه دریافت ویزای کشورهای معتبر و مشاوره مراجعین در جهت انتخاب مناسب ترین برنامه سفر و اقامت قدم بردارد. 

خط مشی تورهاب

تورهاب به عنوان مجموعه ای پویا و بهره مند از نیروی انسانی تحصیلکرده‌ ایرانی و خارجی همواره تلاش کرده تا کیفیت خدمات، نوآوری، محرمانگی اطلاعات و اهمیت به مشتری را سرلوحه کار خود قرار دهد. این مجموعه همواره تلاش میکند تا با ارائه اطلاعات دقیق و به دور از هر گونه اغراق، مسیرهای جدید گردشگری و مهاجرتی را تسهیل نموده و و حال و آینده‌ای مطلوب را برای مشتریان و موکلین خود فراهم سازد. هدف تورهاب ارائه مشاوره گردشگری و مهاجرتی به خانواده هایی است که قصد دارند در ایران بمانند و به کسب و کار خود ادامه دهند و در عین حال قصد دارند به اقصی نقاط جهان سفر کرده یا فرزندانشان در مدارس و دانشگاه های بین المللی به تحصیل بپردازند. علاوه بر این کارشناسان تورهاب برای خانواده هایی که قصد دارند محل زندگی خود را نیز تغییر دهند برنامه های مهاجرتی متنوعی دارد. 

تورهاب قصد دارد تا با تکیه بر برنامه ریزی دقیق خود نگرانی ها و استرس های ناشی از سفرهای خارجی و مهاجرت را به حداقل برساند. کارشناسان این شرکت در اکثر مقاصد محبوب گردشگری و مهاجرتی تخصص داشته و با سطح بالایی از توانایی و دانش فنی آماده به ارائه خدمات می باشد. ما بر این باوریم تا با انتشار اخبار به روز در وب سایت اطلاعات مورد نیاز جهت امور گردشگری و مهاجرتی را در اختیار عموم قرار دهیم.

مشاور مهاجرت مورد اعتماد شما 

تورهاب با بیش از ده سال سابقه در امور اخذ ویزا، مهاجرت کاری، رکورددار بیشترین تعداد پیکاپ ویزا در یک سال است. هدف اصلی ما در تورهاب، ساده‌کردن پروسه دریافت ویزای کشورهای معتبر و خدمات سفر به این کشورهاست. بدون شک این مهم به پشتوانه بیش از یک دهه تجربه تیم کارشناسی خبره تورهاب محقق می‌شود.

عملکرد تورهاب

تورهاب با بهره مندی از بیش از 20 کارشناس گردشگری و مهاجرتی در ایران، اروپا، کانادا و آمریکا و برخی دیگر مقاصد دنیا در اکثر نمایشگاه ها، همایش ها و سمینارهای بین المللی مرتبط با گردشگری، مهاجرتی، کاریابی و اعزام دانشجو شرکت میکند. این شرکت در هر کدام از کشورهای مقاصد گردشگری و مهاجرتی فقط با کارگزارها، وکلای معتبر و مؤسسات رسمی و قانونی همکاری میکند.

دلیل انتخاب ما

  • مصاحبه های مستقیم
  • مقرون به صرفه
  • پردازش سریع
  • مورد اعتماد مشتریان
  • مشاوره ویزا
  • پشتیبانی 24/7

بخشی از نظرات مشتریان ما

5/5
خیلی ممنون از تیم تورهاب که در کمترین زمان ممکن برنامه تور تایلند ما را اجرا کردند و برای ما ویزا گرفتند.
آقای احمدی
5/5
واقعا تیم حرفه ای هستید. ویزای توریستی کانادا و آمریکا را برای ما در کمتر از یک هفته گرفتید.
خانواده موسوی
5/5
واقعا از ویزاهاب ممنونم. برای من افتتاح حساب بین المللی انجام دادید و کلی کارهای بیزینسی من راحت تر انجام شد.
خانم سیدی
5/5
خانم شهام برای ما خیلی زحمت کشیدند. اقامت تمکن مالی یونان در کمترین زمان برای ما دریافت کردند. ممنون از تیم حرفه ای شما
آقای علیزاده
5/5
با تشکر از پشتیبانی خوب شما، ما توانستیم برای ۴ نفر وقت فوری سفارت آمریکا بگیریم و برای دریافت ویزای تحصیلی دخترم هم اقدام کنیم.
خانم امیری
اسکرول به بالا
Call Now Button