فرمانیه، برج پارامیس، واحد ۹۰۳ info@tourhub.travel

۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰

تور نمایشگاهی

نمایشگاه سنگ مرمومک ورونا ایتالیا ( ۴ لغایت ۷ مهر ماه ۱۴۰۳ )

مَرمومَک. (Marmomac) یکی از مهمترین نمایشگاه‌های جهان در صنعت سنگ طبیعی است. این نمایشگاه سالانه در ورونای ایتالیا برگزار می‌شود و متخصصین وعلاقه مندان به سنگ طبیعی، از معدن تا محصولات فرآوری شده ی آن، فناوری‌های صنعت، ماشین‌آلات و ابزارآلات آن را به خود جذب می کند. در این نمایشگاه مجموعه‌ای گسترده از مواد سنگی طبیعی از جمله مرمر، گرانیت، آهک و تراورتن ارائه میشود که این فرصت را برای شرکت‌کنندگان فراهم میکند تا بهترین محصولات، فناوری‌ها، و ابزارهای خود در این صنعت را به نمایش بگذارند و بازدیدکنندگان نیز فرصتی به دست می آورند تا جدیدترین نوآوری‌ها و تحولات در این حوزه را بررسی کنند.

مَرمومَک همچنین رویدادهای آموزشی، کنفرانس‌ها و کارگاه‌های متنوعی برگزار می‌کند و در این راستا، اطلاعات ارزشمندی درباره صنعت سنگ ارائه می‌دهد و امکان تبادل دانش را بین متخصصین فراهم می آورد. 

حضور در مَرمومَک باعث ایجاد فرصتی منحصر به فرد برای برقراری ارتباطات تجاری و آشنایی با پیشرفت‌های صنعت سنگ برای علاقه مندان میشود. 

مزیت نمایشگاه

یکی از مزیت های خوب دیگر این نمایشگاه برگزاری آن در شهر ورونا هست. ورونا به خاطر میراث غنی خود در زمینه سنگ بخصوص مرمر و همچنین معماری شناخته می‌شود. این شهر زیبا تاریخ طولانی‌ای در استخراج و شکل دادن انواع سنگهای طبیعی داشته است و به همین دلیل مکانی ایده‌آل برای برگزاری نمایشگاه مَرمومَک که بزرگترین نمایشگاه صنعت سنگ در جهان میباشد است. ورونا از نمادهای معماری باشکوهی نظیر کلیسای ورونا (دوآمو دی ورونا)، ورونا آرِنا، خانه ی جولیت، دروازه باستانی پورتا بورساری و قلعه ی کَستل وِکیوکه که در آن یک موزه هنری قرار دارد، بهره‌مند است.

موقعیت جغرافیایی

این شهر که در شمال ایتالیا واقع شده است و در مجاورت شهرهای بزرگی نظیر میلان، ونیز و بولونیا واقع شده از دیگر مزایای این نمایشگاه میباشد.

هزینه ی شرکت در نمایشگاه

- بلیط یکبار ورود:

 این بلیط تنها برای یکبار ورود به نمایشگاه معتبر بوده و قیمت آن ۲۸ یورو است.

- بلیط دوبار ورود در یک روز:

 این بلیط برای دو بار ورود به نمایشگاه در یک روز معتبر بوده و قیمت آن ۴۰ یورو است.

- اشتراک دو بار ورود طی دو روز:

این بلیط برای دو بار ورود در دو روز مختلف معتبر بوده و قیمت آن ۳۸ یورو است.

- اشتراک چهار بار ورود:

 این بلیط برای چهار بار ورود در چهار روز مختلف معتبر بوده و قیمت آن ۴۸ یورو است.

-کودکان زیر ۱۲ سال به عنوان همراه ورودی رایگان دارند.

نمایشگاه طلا و جواهر ویچنزا ایتالیا ( 2 لغایت ۶ مهر )

ویچِنزارو (Vicenzaoro) به عنوان بزرگترین نمایشگاه در اروپا برای صنعت طلا و جواهرات، یک مرکز تجاری فوق العاده برای این صنعت می باشد که اشخاص برجسته در دنیای طلا و جواهرات را به کنار هم میاورد. این نمایشگاه به شرکت کنندگان این فرصت را میدهد تا علاوه بر اینکه با جدیدترین دستآوردها و نوآوری‌های این صنعت آشنا شوند، قادر باشند با مهم ترین افراد در این صنعت ارتباطات تجاری سازنده برقرار کنند.

این نمایشگاه به طور انحصاری برای افرادی که در صنعت فعالیت می‌کنند برگذار می‌شود. ثبت نام برای دسترسی به رویداد الزامی است و ورود به نمایشگاه رایگان است.(در واقع، ورود به نمایشگاه برای شرکت‌کنندگان ثبت‌نام شده بدون هزینه است. این بدان معناست که افرادی که در صنعت جواهرات فعالیت می‌کنند بدون پرداخت هزینه ورودی می‌توانند به رویداد دسترسی پیدا کنند.) 

معرفی رویداد

 ویچِنزارو(Vicenzaoro) مهمترین نمایشگاه در صنعت طلا می باشد که سالانه در آن متخصصین و منتقدین، علاقه مندان و خریداران بسیاری شرکت می کنند تا مجموعه‌ای از محصولات جدید، طراحی‌های نوین و سبک‌های نوظهور را کشف کنند. این رویداد یک افق کامل از صنعت طلا و جواهرسازی در اختیار می گذارد و مجموعه‌ای از بهترین محصولات از برندهای لوکس در طراحی‌ جواهرات و ترفندهای طراحی نوآورانه برای بسته‌بندی و تبلیغات بصری فراهم می کند. بازدیدکنندگان می‌توانند تنوعی از جواهرات برندهای لوکس و تولیدات بدون برند، سنگ‌های گرانبها و پشرفته ترین ماشین‌آلات در این صنعت را مشاهده کنند.

اعتبار بین المللی این رویداد بخاطر حضور بهترین برندهای لوکس از سراسر جهان از جمله کشورهای اروپایی مانند آلمان، فرانسه و اسپانیا و کشورهای آسیایی بخصوص تایلند هست. همچنین نمایشگاه ویچِنزارو نقش بسیار حیاتی در ترویج هنر دستی ایتالیایی و محصولات داخلی دارد که بهترین نمونه از تولیدات طلا و جواهر ایتالیایی را به تماشاگران نشان می‌دهد. این نمایشگاه به عنوان یک پلتفرم برای برندها و طراحان شناخته شده و نوظهور به منظور تشویق و ترویج خلاقیت در هنر طلا و جواهرسازی عمل می‌کند.

به طور کلی، Vicenzaoro به عنوان یک نقطه ی دیدار برای حرفه‌ایان صنعت، یک مکان تعیین کننده برای صنعت مد در این بخش، یک مکان تاثیر گذار برای بهبود طراحی جواهرات و یک عامل اصلی برای افزایش رشد کسب و کار در این صنعت اهمیت زیادی دارد.

درباره ی شهر ویچنزا

ویچِنزا و شهر های مجاور آن از جمله ورونا امکانات فراوانی را برای سپری کردن یک اوقات خوش در اختیار گردشگران قرار میدهند .سفر یا اقامت در این سرزمین‌های تاریخی فرصتی ارزشمند را برای کشف مهم ترین گنجینه‌های فرهنگی و هنری ایتالیا فراهم می‌کند. جذابیت های بصری فراوانی که این شهر برای بازدیدکنندگان مهیا می کند، این شهر را به مکانی ایده آل برای انواع رویدادها، از هنری تا تجاری، تبدیل می کند.

 ویچِنزا به خاطر برگذاری بهترین نمایشگاه‌های هنری و جواهرات در طول سال شهرت جهانی دارد. این نمایشگاه‌ها با استقبال بازدیدکنندگانی از سراسر جهان مواجه می‌شوند و یک بستر مناسب برای کاوش حوزه هنر و جواهرات به وجود می آورند. برگذاری این نمایشگاه‌ها و رویدادها به غنای فرهنگی شهر کمک شایانی می‌کند و بسترهایی برای هنرمندان، طراحان و علاقه‌مندان به هنر فراهم می‌کند تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، الهام بگیرند و زیبایی دنیای هنر و جواهرات را تجربه کنند.

از دیگر مزیت های برگذاری این نمایشگاه ها این هست که شهر ویچِنزا در ساعات پایانی روز آماده ی پذیرایی از بازدیدکنندگان نمایشگاه ها میشود. برای این منظور بهترین امکانات برای سپری شدن اوقاتی به یادماندنی فراهم می شود. از کافه ها و رستوران هایی که با انواع غذاها و نوشیدنی ها شبی آرامش بخش برای گردشگران میسازند تا انواع اجراهای موسیقی و جشنواره‌های فرهنگی و هنری که توسط بهترین هنرمندان بومی و بین المللی در زمان برگزاری نمایشگاه های پربازدیدی از جمله ویچِنزارو اجرا می شوند.

برای هنردوستان، از دیگر جذابیت های شهر در ساعات بعد از نمایشگاه طلا و جواهرات، نمایشگاه‌های هنری در ویچِنزا است. این نمایشگاه ها به هنرهای معاصر گوناگون، از جمله نقاشی، مجسمه‌سازی، هنر نصب آثار سه بعدی و آثار چندرسانه‌ای می‌پردازند و فرصتی را برای هنرمندان نوظهور و برجسته فراهم می‌کنند تا استعداد و خلاقیت خود را به نمایش بگذارند. همچنین جشنواره‌های فرهنگی متنوعی در شهر برگذار میشوند که سنت‌ها و میراث غنی منطقه را جشن می‌گیرند و نمایی کامل از فرهنگ و هنر اصیل ایتالیایی را ارائه می‌دهند. 

کیفیت بالای نمایشگاه‌های هنری، اجراهای زنده موسیقی و جشنواره‌های فرهنگی در ویچِنزا نشان از تعهد شهر در ترویج هنر و فرهنگ دارد. بازدیدکنندگان می‌توانند از این رویدادها لذت ببرند و با هنرمندان، طراحان و علاقمندان به هنر و فرهنگ ارتباط برقرار کنند. به طور کلی، با بازدید از نمایشگاه طلا و جواهرات ویچِنزا ، بازدیدکنندگان می‌توانند به‌جز آشنایی با آخرین پیشرفت‌ها در این صنعت، از تجربه‌ای به یادماندنی در یکی از شهرهای فرهنگی و اصیل ایتالیا بهره‌مند شوند. ویچِنزا به‌عنوان یکی از شهرهای پرفراز و نشیب تاریخی دارای فرهنگی بسیار غنی در ایتالیا شناخته می‌شود و در عین حال بهترین مرکز برای صنعت طلا و جواهرات میباشد.

برند های لوکس بسیاری در این نمایشگاه حضور دارند

برند Annamaria Cammilli یک شرکت معروف ساخت جواهرات ایتالیایی است که به خاطر دقت بالا در ساخت و رویکرد هنری منحصر به فردش شناخته می‌شود. با بیش از ۳۵ سال سابقه در این صنعت، این شرکت یکی از برند های برجسته در عرصه جواهرات گرانبها محسوب میشود.

همچنین آثاری از طرف Roberto De Meglio در این نمایشگاه ارائه میشوند. این برند به دلیل سیستم کشسان نوآورانه‌ای که جواهراتش دارند که سبب راحتی در استفاده می‌شوند، جز برندهای پرطرفدار در این صنعت هست.

 شرکت Valenza Palmiero طیف گسترده‌ای از جواهرات را ارائه می‌دهد. جواهراتی با جذابترین قطعات الماس و سنگ های قیمتی، طرح‌های این برند معمولاً تلفیقی هماهنگ از صنعت‌گری سنتی و زیبایی شناسی مدرن را که آنها را جاودانه می‌سازد.

 Gismondi 1754  یک برند معروف جواهرات واقع در جنوا ایتالیا است. با تاریخچه‌ای بیش از ۲۶۰ سال، این برند بخاطر هنر صنعت‌گری دقیق، طراحی بی‌زمان و کیفیت استثنایی جواهراتش مشهور است. مجموعه‌ جواهرات Gismondi 1754 شامل طیف گسترده‌ای از سبک‌ها می‌شود، از طراحی‌های کلاسیک و شیک تا قطعات نوآورانه از سنگ‌های قیمتی چون الماس، روبی، زمرد و سافیر که همگی با استفاده از متدهای فوق حرفه ای در طلا و جواهر سازی ساخته می‌شوند. همچنین برندهای کلاسیک دیگری مانند Leo Pizzo، Mirco Visconti، Davite & Delucchi، Giorgio Visconti، Yoko London و World Diamond Group نیز در این نمایشگاه حاضر خواهند بود. 

 در مجموع، برای دوستداران طلا و جواهر، تجربه ای بهتر از شرکت در نمایشگاه ویچنزارو که مهم ترین نمایشگاه دنیا در این صنعت هست وجود ندارد، بخصوص که این نمایشگاه سالانه در شهری همچون ویچنزا برگذار میشود که از مهم ترین شهرها برای به نمایش گذاشتن جنبه های فرهنگی ایتالیا می باشد. 

نمایشگاه‌ صنعت غذا و نوشیدنی آنوگا کلن آلمان ( ۱۵ لغایت ۱۹ مهر )

نمایشگاه آنوگا ۲۰۲۳ (Anuga) یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های تجاری صنعت غذا و نوشیدنی در جهان است که هر ساله در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود. این نمایشگاه یک پلتفرم بین‌المللی برای تولیدکنندگان، صادرکنندگان، واردکنندگان، و حتی خرده‌فروشان صنعت غذا و نوشیدنی است که فرصتی مناسب برای شناخت بازارهای جدید، برقراری ارتباطات تجاری، و ارائه‌ی محصولات و خدمات به مشتریان جهانی فراهم می‌کند.

از طریق حضور در آنوگا، میتوانید با صنعت غذا بیشتر آشنا شوید، به عنوان یک فعال در این صنعت بازارهای جدید برای کارتان کشف کنید، مشتریان بین‌المللی جدیدی پیدا کنید و شبکه‌سازی تان با افراد فعال در این صنعت را گسترش دهید. علاوه بر این، این نمایشگاه سمینارها، کنفرانس‌ها و فعالیت‌های جانبی بسیاری ارائه میدهد ک با شرکت در آنها میتوانید یک فرصت عالی برای یادگیری از تجربیات دیگران و به‌روزرسانی اطلاعات خودتان در مورد روندها و مباحث مرتبط با صنعت غذا و نوشیدنی را به دست آورید.

شرایط برگذاری رویداد

این نمایشگاه امسال بین روزهای شنبه هفتم اکتبر سال 2023( ۱۵ مهر) تا چهارشنبه یازدهم اکتبر سال 2023 (۱۹ مهر) در کلن برگزار می‌شود.

زمان برگذاری نمایشگاه برای بازدیدکنندگان از ساعت 10:00 صبح تا 6:00 عصر و برای نمایش دهندگان و غرفه داران از ساعت 9:00 صبح تا 7:00 عصر میباشد.

هزینه ی بلیط شرکت در این نمایشگاه ۸۰ یورو میباشد.

معرفی رویداد

آنوگا به عنوان یکی از نمایشگاه‌های برتر دنیا بطور ویژه برای تجار، مدیران عامل، مدیران فروشگاه ها، مسئولان تدارکات، تولیدکنندگان، صادرکنندگان، واردکنندگان، و متخصصین فروش و بازاریابی در صنایع خرده‌فروشی و عمده‌فروشی غذایی از جمله تعاونی‌های تجاری و داروخانه‌ها طراحی شده است.همچنین این نمایشگاه بین المللی میتواند خروجی مفیدی برای انواع کارکنان شرکت‌های خدمات غذایی از جمله هتلداران و رستورانداران، کارکنان مؤسسات تغذیه، تغذیه‌شناسان و متخصصین علم تغذیه و فناوری در صنعت غذایی داشته باشد. در آنوگا ، تولیدکنندگان و صادرکنندگان از سراسر جهان به نمایشگاه می‌آیند تا محصولات خود را به نمایش بگذارند و به صورت مستقیم با خریداران بین‌المللی در ارتباط باشند. این نمایشگاه یک فرصت ایده آل برای نمایش محصولات و خدمات جدید، کسب اطلاعات از رقبا و آخرین وضعیت صنعت، و ایجاد روابط تجاری است.

آنوگا همچنین در سالهای اخیر به یک رویداد هیجان انگیز برای نوآوری‌ها و ترندهای جدید در صنعت غذا و نوشیدنی تبدیل شده است. نمایشگاه‌های ویژه از جمله  Anuga Taste Innovation Show، Anuga Organic Market، Anuga Culinary Stage، و Anuga Trend Zone در آنوگاه برگذار میشوند که امکان شناسایی و آشنایی با آخرین ترندها و نوآوری‌ها  در این صنعت را فراهم می‌کنند. وجود این نمایشگاه ها با رویکرد خاصی که دارند باعث افزایش الهام بخشی آنوگا می شوند و با تنوع فوق العاده ای که در ارائه مواد غذایی دارند باعث می شوند که شرکت کنندگان بتوانند دیدی جامع از کل صنعت غذایی و نوشیدنی به دست بیاورند. این ویژگی آنوگا را به یک پلتفرم منحصر به فرد برای نمایش‌دهندگان و بازدیدکنندگان تجاری تبدیل کرده است که باعث شده هرساله بر میزان کیفیت آن افزوده شود.

یکی دیگر از جذابیت های این نمایشگاه تمرکز آن بر ترویج تحولات لازم در سیستم تولید مواد عذایی و نوشیدنی برای بهینه سازی حداکثری صنعت و به حداقل رساندن آسیب های محیط زیستی آن است.این رویکرد پویا از طرف نمایشگاه این امیدواری را به وجود می آورد که صنعتگران با تشویق شدن خلاقیت هایشان هرروزه بیشتر به دنبال پیشرفت این صنعت باشند، بخصوص امسال که تمرکز انواع بخش های نمایشگاه بر روی موضوع مهم "رشد پایدار" است. از مهم ترین مواردی که در این نمایشگاه امسال بصورت ویژه مورد بررسی قرار می گیرند میتوان به موضوع اینکه چگونه اولویت‌های متفاوت رشد اقتصادی و رشد پایدار را در حوزه تغذیه با هم سازگار کنیم و برای این منظور چه راه حل هایی در سطح جهانی وجود دارند اشاره کنیم.

درباره ی شهر کلن

کلن، محل برگزاری نمایشگاهAnuga، یکی از شهرهای مهم آلمان است. این شهر دارای تاریخچه غنی و فرهنگ پرباری است که باعث می‌شود بازدیدکنندگان بتوانند علاوه بر شرکت در نمایشگاه، از جاذبه‌های فرهنگی، طبیعی و تفریحی آن لذت ببرند.

شهر کلن دارای جاذبه‌های تاریخی بسیاری است، از جمله کاخ کلن (Kölner Dom) که یکی از برجسته‌ترین کلیساهای جهان و نماد شهر است. این کاخ یکی از بزرگترین نماد ها از معماری گوتیکی در اروپاست و در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است.علاوه بر آن، کلن پل های شهری معروفی نیز دارد از جمله پل های Hohenzollern و Deutzer که از دیدنی‌های شهر به شمار می‌روند. همچنین شهر دارای مناطق تاریخی فراوانی است بخصوص در مرکز تاریخی شهر که منطقه‌ای بسیار جذاب برای کاوش است. در این مکان شما می‌توانید خیابان‌ها، خانه‌های قدیمی و میدان‌های فوق العاده زیبا را ببینید و از فضای منحصر به فرد آن لذت ببرید. این منطقه مکانی عالی برای گشت و گذار، خرید سوغاتی و تجربه فرهنگ غنی محلی آلمانی است.

کلن به طور کلی تجربه‌ای پویا و متنوع را برای بازدیدکنندگان در طول نمایشگاه Anuga ارائه می‌دهد. این تنوع فراوان باعث می شود فضایی مهیا شود که بازدیدکنندگان نمایشگاه که از فرهنگ های مختلفی هستند بهترین اوقات را سپری کنند.کلن میزبان رویدادها، جشنواره‌ها و فعالیت‌های فرهنگی مختلفی است و بازدیدکنندگان می‌توانند از اجراهای زنده موسیقی و نمایش‌های تئاتری که در سراسر شهر برگزار می‌شوند لذت ببرند. همچنین در شهر کلن مجموعه‌های هنری، موزه‌ها و گالری‌های هنری متعددی قرار دارد که این شهر رو برای هنردوستان به مکانی جذاب تبدیل می کند.

 علاوه بر این بازارهای کریسمس در کلن به ویژه معروف هستند و با غذاها و نوشیدنی‌های سنتی و کالاهای دست‌ساز محلی فضایی شورانگیز را برای گردشگران ایجاد می‌کنند. بازدیدکنندگان می‌توانند از تنوع غذاهای محلی لذیذ لذت ببرند، غذاهای خاص منطقه را بچشند و از فرهنگ غذای خیابانی پویا لذت ببرند.

در مجموع، آنوگا را از دست ندهید

به طور کلی، برای علاقه‌مندان به کاوش کردن در تاریخ، لذت بردن از تنوع غذایی فراوان و شرکت کردن در رویدادهای فرهنگی، کلن بخصوص در زمان برگذاری نمایشگاه آنوگا گزینه ای ایده آل برای بهره مند شدن از موارد ذکر شده محسوب میشود. پس در نظر داشته باشید که بعد از شرکت در نمایشگاه آنوگا که به عنوان مهمترین رویداد غذایی دنیا از جذابترین نمایشگاه های جهان محسوب میشود، میتوانید با گشت و گذار در شهر کلن از بهترین امکانات و جاذبه‌های فرهنگی و بین المللی استفاده کنید تا بهترین اوقات را سپری کنید.